słoik z maścią - prezentacja produktu

Maść z dziurawcem, forsycją, żywokostem i olejem laurowym

Dziurawiec, forsycja i żywokost oraz olej laurowy!

Smarowidło z dziurawcem, forsycją i żywokostem – łagodzi podrażnioną skórę, pomaga przy drobnych poparzeniach zmniejszając ryzyko powstania blizn, wygładza i ujędrnia skórę – szczególnie suchą i wrażliwą.

Forsycja stosowana w kosmetykach działa przeciwzapalnie i przeciwzmarszczkowo, opóźniając procesy starzenia. Napar z kwiatów używany jako tonik jest idealny do cery starzejącej i alergicznej.
Dziurawiec często pojawia się w składach kosmetyków naturalnych, ponieważ wykazuje lecznicze działanie także stosowany powierzchniowo. Szczególnie przydatny jest w produktach dla cery suchej i wrażliwej – wygładza jej strukturę, koi i uelastycznia naskórek.
Żywokost jest szczególnie ceniony ze względu na zawartość alantoiny, czyli heterocyklicznej pochodnej mocznika. Ma ona bardzo pozytywny wpływ na skórę: wpływa na powstawanie tkanki łącznej, przyspiesza proces gojenia się ran, ma właściwości ściągające, łagodzi podrażnienia
przyspiesza regenerację skóry, łagodzi objawy łuszczycy,
łagodzi zmiany w przebiegu atopowego zapalenia skóry
SKŁADNIKI:
olej z żywokostu, nalewka z dziurawca, macerat na kwiatach forsycji, macerat w oleju kokosowym sosnowo-świerkowy, gliceryt sosnowo- świerkowy (to samo co macerat tylko zamiast oleju rozpuszczalnikiem jest gliceryna roślinna), wosk, olej laurowy.
Słoik szklany 50 ml z ciemnego szkła

dziurawiec forsycja i olej laurowy
Podziel się